بلاگ

نحوه خرید اقساطی محصولات دیوید جونز از دیجی پی

خرید اقساطی

دیجی پی خرید اقساطی را به‌عنوان یک راهکار جهت جبران کمبود موجودی می‌داند. با استفاده از این طرح به‌خصوص می‌توانید بدون استفاده از ضامن از کلیۀ مراکزی که با دیجی پی قرار دارند، خرید کنید.

این یک انتخاب عالی برای افرادی است که به‌دلیل شرایط مالی خود هم‌اکنون توانایی پرداخت هزینۀ کامل محصولات مختلف را ندارند. «دیوید جونز» با همکاری دیجی پی به شما امکان استفاده از این سرویس جذاب را می‌دهد.

دیجی پی خرید اقساطی

شرایط این طرح

خرید اقساطی از دیجی پی به دو صورت انجام می‌گیرد که عبارت‌اند از: خرید bnpl یا buy now pay later که در آن پس از خریداری محصولات مدنظرتان از یک سری فروشگاه‌‌های مشخص، هزینۀ مربوطه را پس از یک یا پنج ماه پرداخت خواهید کرد.

در این روش نیازی به استفاده از مواردی همچون ضامن، چک و یا سفته وجود ندارد. البته باید بگوییم که سقف تراکنش‌های مربوط به bnpl به ده میلیون تومان می‌رسد.

حالت دوم، خرید محصولات مختلف با کمک سفته و چک است. دیجی پی با همکاری بانک‌های ملت و تجارت این امکان را فراهم کرده است تا تنها با استفاده از انواع چک و سفتۀ الکترونیک، تا سقف پنجاه میلیون تومان خرید قسطی داشته باشید.

نحوۀ بازپرداخت و تعداد اقساط نیز توسط دیجی پی و بانک در نظر گرفته‌شده تعیین خواهد شد. امکان تعیین مبلغ اقساط توسط کاربران وجود ندارد.

دیجی پی خرید اقساطی را پس از اعتبارسنجی رتبۀ مالی‌تان فعال می‌کند. این امر با توجه به مواردی همچون سابقۀ مالی شما در سیستم بانکی کشور انجام می‌گیرد.

به‌عنوان مثال، اگر در گذشته وام‌های خود را سر موقع پرداخت کرده‌اید، رتبۀ اعتبار بالایی خواهید داشت. معمولاً اکثر افراد از رتبۀ لازم جهت ورود به این طرح برخوردار هستند و لازم نیست نگرانی خاصی داشته باشید.

مزایای این طرح

دیجی پی خرید اقساطی با مزیت‌های مختلفی همراه است که هر یک از آن‌ها اهمیت بالایی دارند. اولین مورد، امکان تسریع روند خرید است.

حتی اگر بودجۀ لازم را نداشته باشید، می‌توانید با کمک این طرح به‌خصوص در جشنواره‌‌های تخفیفی فروشگاه‌های مختلف شرکت کنید و کالاهای دلخواه خود را با قیمت کمتری به دست بیاورید.

مزیت بعدی را می‌توان به تنوع بسیار زیاد مشارکت‌کنندگان این طرح نسبت داد. تقریباً تمام فروشگاه‌های اینترنتی بزرگ ایران با دیجی پی قرارداد بسته‌‌اند تا شما بتوانید به‌راحتی از چنین خدماتی بهره ببرید.

در کنار این موارد، باید به یاد داشته باشیم که این نوع خرید اقساطی در سراسر جهان مورد استفاده قرار می‌گیرد و از محبوبیت بالایی برخوردار است.

مزایای طرح اقساطی

چه فروشگاه‌هایی جزو این طرح هستند؟

دیجی پی خرید اقساطی را با کمک فروشگاه‌های گوناگونی راه‌اندازی کرده است. از بین این موارد می‌توانیم به گزینه‌هایی همچون:

دیجی کالا، بانی مد، ایکس ویژن، جاباما، موبایل صد و چهل، هماتیت گلد، دیجی لند، سفر مارکت، تاج گالری، دیجی کالا جت،‌ تخفیفان، ایران تایمر، فراکو، هامابای، کفش سعید، رخسان، لیو پلاس، ایکیا خونه، سپریس، سلام ساختمان، دوربین مارکت، بانی نو،‌ خنیاگر، کوهشید، مالی سرا، لیمو می، دبی بلیط، دریم ور، آوانید، کیا گالری، استادکار، حال، کارناوال، ساویس، چرم‌آرا، بی مکث، سفرو، کالای خونه، داستان من، اسنوا، دوو، بست، بارادلند، تی سی ال، میخک، پرگاس، زیترو، ایران اسپورتر و… یاد کنیم.

دیوید جونز از آغاز به‌کارگیری این طرح به‌عنوان یک عامل فعال عمل کرده است. امروزه بسیاری از کاربران ما با کمک اعتبار ارائه‌شده از سوی دیجی پی محصولات موردنیاز خود را در کوتاه‌ترین زمان ممکن خریداری می‌کنند و خیالشان از این بابت راحت است. اگر قصد دارید یک کالای خاص را خریداری کنید، اما هم‌اکنون بودجۀ لازم برای این کار را ندارید به سراغ این طرح جذاب بروید.

چرا باید به سراغ این طرح برویم؟

دیجی پی خرید اقساطی خود را به بهترین شکل ممکن تنظیم کرده است تا همۀ کاربران بتوانند به‌صورت ماهانه مبلغ مشخصی از اعتبار دریافت‌شده را پرداخت کنند. از سوی دیگر، باید به این نکته اشاره کنیم که دیجی پی یک زیرمجموعۀ مهم از دیجی کالا به شمار می‌آيد. این شرکت سابقۀ بسیار خوبی در برگزاری چنین طرح‌هایی دارد و توانسته است رضایت خاطر بسیاری از افراد را جلب کند.

در کنار این موارد، حضور دو بانک تجارت و ملت بر اعتبار کلی این راهکار افزوده‌اند. نکتۀ جالب آن است که شما برای خرید اقساطی به کمک دیجی پی نیاز به داشتن حساب بانک‌های مذکور ندارید. در واقع هنگام طی کردن روند ثبت‌نام برای دیجی پی و فعال‌سازی خرید قسطی به‌صورت آنلاین یک حساب بانکی برایتان ایجاد می‌شود. توجه داشته باشید که میزان حداقل خرید با کمک این طرح برابر با بیست و پنج هزار تومان تعیین شده است. این بدان معناست که هزینۀ تهیۀ محصولات مدنظر شما در فروشگاه‌های مختلف از جمله دیوید جونز باید از این مبلغ بالاتر باشد.

خرید اقساطی

چه محصولاتی را می‌توان به این روش خریداری کرد؟

دیجی پی خرید اقساطی خود را به کالاهای خاصی محدود نکرده است. شما می‌توانید تمامی محصولات موجود در دیوید جونز را با کمک اعتبار ارائه‌شده از سوی این طرح خریداری کنید. تفاوتی ندارد که به دنبال خرید کیف دستی جذاب هستید و یا قصد دارید چمدانی برای مسافرت خود خریداری کنید. با همکاری دیوید جونز و دیجی پی موقعیتی را برای شما عزیزان فراهم کرده‌ایم که دیگر نگران قیمت نباشید و بتوانید انبوهی از کالاهای گوناگون را به‌راحتی آب خوردن خریداری کنید!

سخن پایانی

خرید قسطی یک راهکار بسیار مناسب برای افرادی است که هم‌اکنون توانایی پرداخت هزینۀ محصولات مختلف را ندارند. در حال حاضر، دیجی پی که زیرمجموعۀ شرکت دیجی کالا به شمار می‌آيد، امکان ویژه‌ای را در اختیار شما قرار داده است تا با استفاده از این روش، کالاهای گوناگونی را خریداری کنید.

دیجی پی خرید اقساطی را با همکاری فروشگاه‌های بزرگی همچون دیوید جونز به اجرا درآورده است. اگر قصد خرید محصولی را دارید که هم‌اکنون در توان مالی شما نمی‌گنجد، می‌توانید از این طرح بی‌نظیر کمک بگیرید. در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر تنها کافی است با کارشناسان ما ارتباط برقرار کنید تا شما عزیزان را به‌طور کامل یاری کنند.

 

سوالات متداول

1- شرایط خرید قسطی با دیجی پی از برند دیوید جونز چیست؟

خرید اقساطی از دیجی پی به دو صورت انجام می‌گیرد که عبارت‌اند از: خرید bnpl یا buy now pay later که در آن پس از خریداری محصولات مدنظرتان از یک سری فروشگاه‌‌های مشخص، هزینۀ مربوطه را پس از یک یا پنج ماه پرداخت خواهید کرد. در این روش نیازی به استفاده از مواردی همچون ضامن، چک و یا سفته وجود ندارد. البته باید بگوییم که سقف تراکنش‌های مربوط به bnpl به ده میلیون تومان می‌رسد.

حالت دوم، خرید محصولات مختلف با کمک سفته و چک است. دیجی پی با همکاری بانک‌های ملت و تجارت این امکان را فراهم کرده است تا تنها با استفاده از انواع چک و سفتۀ الکترونیک، تا سقف پنجاه میلیون تومان خرید قسطی داشته باشید. نحوۀ بازپرداخت و تعداد اقساط نیز توسط دیجی پی و بانک در نظر گرفته‌شده تعیین خواهد شد. امکان تعیین مبلغ اقساط توسط کاربران وجود ندارد.

 

2- کدام محصولات دیوید جونز را می توان از دی جی پی به روش اقساطی خرید کرد؟

می‌توانید تمامی محصولات موجود در دیوید جونز را با کمک اعتبار ارائه‌شده از سوی این طرح خریداری کنید. تفاوتی ندارد که به دنبال خرید کیف دستی جذاب هستید و یا قصد دارید چمدانی برای مسافرت خود خریداری کنید. با همکاری دیوید جونز و دیجی پی موقعیتی را برای شما عزیزان فراهم کرده‌ایم که دیگر نگران قیمت نباشید و بتوانید انبوهی از کالاهای گوناگون را به‌راحتی آب خوردن خریداری کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *