بلاگ

کیف دستی مشکی زنانه را با چه رنگ لباسهایی ست کنیم؟ + 3 مدل کیف دستی زنانه

کیف دستی مشکی زنانه

انواع مختلفی از کیف دستی مشکی زنانه در بازار موجود هستند که هریک ویژگی‌های ظاهری مخصوص به خود را دارا هستند. همین موضوع نیز باعث می‌شود تا خرید یک کیف دستی مشکی به چالش جدی تبدیل شود. از طرف دیگر ست کردن کیف‌های دستی مشکی زنانه نیز معمولا کار سخت و دشواری است. به همین علت شما باید لباس‌ها و رنگ‌هایی را بشناسید که با این کیف دستی‌ها مطابقت دارند. در ادامه قصد داریم کمی بیشتر درباره این موضوع صحبت کرده و نکاتی را بیان کنیم.

اهمیت کیف دستی زنانه مشکی برای بانوان

اهمیت کیف دستی زنانه مشکی برای بانوان

وقتی که قصد دارید یک کیف دستی زنانه زیبا و جذاب را تهیه کنید معمولا باید کیف‌های دستی زنانه را نیز به لیست گزینه‌های خود اضافه کنید. این کیف دستی‌ها دارای زیبایی ظاهری جذابی هستند. شما می‌توانید از کیف دستی مشکی زنانه در استایل‌های رسمی و غیررسمی استفاده کنید. از طرف دیگر رنگ مشکی یکی از رنگ‌هایی است که با بسیاری از رنگ‌های دیگر ست می‌شود. پس شما می‌توانید برای طیف وسیعی از لباس‌های خود از این کیف‌های دستی استفاده کنید.

البته انتخاب یک مدل مناسب کیف دستی زنانه مشکی نیز از اهمیت بالایی برخوردار است. برخی از مدل‌های این کیف‌های دستی معمولا تنها با لباس‌های رسمی ست می‌شوند. این در حالی است که برخی دیگر از این لباس‌ها را خیلی راحت می‌توانید با لباس‌های اسپرت و کژوال نیز ست کنید.

ست کردن کیف زنانه مشکی با لباس‌ها و رنگ‌های مختلف

وقتی که قصد ست کردن کیف دستی مشکی زنانه را دارید باید بدانید که لباس‌ها و رنگ‌های خاصی وجود دارند که با این کیف‌ها بیشترین میزان سازگاری را دارند. همین موضوع نیز باعث می‌شود تا شما بتوانید خیلی ساده و راحت بهترین استایل‌ها را برای خود ایجاد کنید. در ادامه چندین ست مختلف را به شما معرفی خواهیم کرد:

ست با استایل رسمی

یکی از بهترین استایل‌هایی که می‌توانید با کیف‌های دستی مشکی ایجاد کنید استایل رسمی است. شما می‌توانید از کت و شلوارهای به رنگ خنثی در کنار کیف‌های زنانه دستی مشکی استفاده کنید. از طرف دیگر لباس‌های رسمی چرمی نیز می‌توانند ترکیب جذابی را با این کیف‌ها ایجاد کنند.

استایل کژوال

استایل کژوال

شما می‌توانید کیف‌های دستی مشکی زنانه را خیلی راحت با لباس‌های کژوال نیز ست کنید. برای این‌که بتوانید این کار را انجام دهید نیازمند این خواهید بود که از رنگ‌های طیف قهوه‌ای استفاده کنید. برای مثال رنگ‌های کرم روشن و تیره، قهوه‌ای روشن و تیره و … می‌توانند ترکیب رنگی جذابی را به شما ارائه دهند. کیف دوشی زنانه مشکی هم انتخاب خوبی برای این استایل است.

استایل اسپرت

وقتی که قصد دارید از کیف دستی مشکی زنانه دیوید جونز در کنار استایل اسپرت استفاده کنید حتما باید دقت داشته باشید که از رنگ‌های شاد در ترکیب لباس‌های خود استفاده کنید. معمولا ترکیب‌هایی که رنگ‌های زیادی در آنها به کار رفته با کیف مشکی زنانه می‌تواند یک ترکیب جذاب برای استایل شما باشد.

از جمله مهم‌ترین رنگ‌هایی که می‌توانند ترکیب جذابی را برای لباس شما در کنار کیف‌های دستی زنانه مشکی ایجاد کنند می‌توان به رنگ‌های طلایی، سبز، قرمز و نارنجی اشاره کرد. پس بهتر است شما هم از این ترکیب‌ها استفاده کنید.

استایل قرمز مشکی با کیف زنانه دستی مشکی

استایل قرمز مشکی با کیف زنانه دستی مشکی

وقتی که قصد دارید از کیف دستی مشکی زنانه استفاده کنید ترکیب قرمز مشکی می‌تواند یکی از جذاب‌ترین و خیره‌کننده‌ترین ترکیب‌های رنگی باشد که شما می‌توانید از آن استفاده کنید. برای این‌که بتوانید چنین ترکیب جذابی را ایجاد کنید کافی است که یک بافت یا پیراهن مشکی را بپوشید و سپس یک کلاه همرنگ آن را نیز انتخاب کنید. در اینجا بهتر است که از کلاه‌های لبه‌دار استفاده کنید تا استایل شما تکمیل شود.

حال روی این ترکیب یک کت قرمز جیغ بپوشید و سپس شلوار جذب مشکی را نیز تن بزنید. در نهایت هم می‌توانید از کفش زنانه مشکی استفاده کرده و هم می‌توانید یک بوت مشکی را امتحان کنید. فراموش نکنید که برای تکمیل استایل خود بهتر است که از یک عینک آفتابی مشکی نیز استفاده کنید. این استایل را هم می‌توانید در مهمانی‌ها و هم در جلسات کاری و قرارهای عاطفی یا دوستانه خود استفاده کنید.

کت و شلوار کرم روشن و کیف دستی زنانه مشکی

کت و شلوار کرم روشن و کیف دستی زنانه مشکی

استایل دیگری که می‌توان با کیف دستی مشکی زنانه ایجاد کرد نیز یک استایل رسمی است. در این استایل شما می‌توانید از یک پیراهن سفید دکمه‌دار استفاده کرده و روی آن یک کت و شلوار کرم روشن را بپوشید. در ادامه برای تکمیل شدن استایل خود می‌توانید از یک شال مشکی نیز استفاده کنید. ست کردن کیف و کفش مشکی هم انتخاب خوبی است. این ترکیب در کنار رنگ مشکی کیف دستی شما باعث درخشش استایلتان خواهد شد.

کت کرم، بافت سفید و شلوار مشکی

ترکیب رنگی جذاب دیگری که می‌توان با استفاده از کیف دستی‌های مشکی زنانه برند دیوید جونز ایجاد کرد به شکل زیر خواهد بود:
کیف دستی زنانه

  • ابتدا یک بافت سفید یا کرم بسیار روشن را پوشیده و یک کلاه همرنگ پیراهن را نیز برای خود انتخاب کنید.
  • در ادامه یک کت قهوه‌ای روشن یا کرم تیره را روی بافت خود بپوشید.
  • برای انتخاب شلوار یک شلوار جذب مشکی انتخاب کنید.
  • برای کفش‌های خود نیز می‌توانید از بوت‌های قهوه‌ای استفاده کنید.

این استایل برای بیرون رفتن و حضور در محیط‌های عمومی یکی از بهترین گزینه‌ها برای شما خواهد بود. شما می‌توانید برای انجام بسیاری از فعالیت‌های روزمره خود این ترکیب را استفاده کنید. از طرف دیگر اگر قصد کافه رفتن دارید هم می‌توانید این ترکیب را تست کنید.

کت سفید و شلوار و پیراهن مشکی

استایل قرمز مشکی با کیف زنانه دستی مشکی

اگر به دنبال یک استایل جذاب رسمی با کیف‌های دستی مشکی زنانه هستید می‌توانید این استایل را امتحان کنید. برای انجام این کار کافی است که یک کفش کتانی زنانه یا کالج مشکی، شلوار و پیراهن مشکی را بپوشید که حالت رسمی داشته باشند. شلوارهای پارچه‌ای در این حالت بهترین گزینه برای شما خواهند بود. در ادامه می‌توانید یک کت سفید را نیز روی آن بپوشید. در صورت تمایل می‌توانید از یک کت مشکی نیز در این استایل استفاده کنید.

سخن پایانی

ست کردن کیف دستی مشکی زنانه نیازمند رعایت کردن نکات خاصی است. شما می‌توانید این کیف‌های دستی را هم با لباس‌های رسمی و کژوال و هم با لباس‌های رسمی ست کنید. برای ترکیب رنگ لباس نیز می‌توانید از رنگ‌های خنثی، طلایی، کرم، قرمز و … استفاده کنید. اگر قصد خرید زیباترین و جذاب‌ترین کیف‌های دستی زنانه را دارید حتما محصولات دیوید جونز را در سایت ما مشاهده کرده و مطابق با نیاز خود از میان آنها یکی را برای خرید انتخاب کنید. می توانید از امکانات دیجی پی خرید اقساطی نیز استفاده کنید.

 

سوالات متداول

1- در یک استایل رسمی کیف دستی مشکی زنانه با چه رنگ کفشی ست می شود؟

در استایل های رسمی یا هر استایل دیگری معمولا کیف دستی مشکی با کفش مشکی ست می شود.

2- در استایل اسپرت کیف دستی مشکی زنانه با چه رنگ لباس هایی ست می شود؟

مهم‌ترین رنگ‌هایی که می‌توانند ترکیب جذابی را برای لباس شما در کنار کیف‌های دستی زنانه مشکی ایجاد کنند می‌توان به رنگ‌های طلایی، سبز، قرمز و نارنجی اشاره کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *