بلاگ

راهنمای انتخاب کیف مناسب برای دانشگاه

کیف مناسب برای دانشگاه

با آغاز ماه مهر و شروع فصل مدارس و‌ دانشگاه یکی از مهم ترین دغدغه‌های دانشجویان انتخاب کیف مناسب برای دانشگاه است. هر مکانی استایل‌ مناسب خود را دارد و این موضوع به خصوص برای خانم‌ها از اهمیت بالا‌یی برخودار است. دانشگاه نیز به عنوان یک محیط عمومی قواعد پوششی خود را دارد. کیف مناسب برای دانشگاه هم باید ظاهر خوبی داشته باشد، و هم باید از لحاظ ابعاد پاسخگوی نیازهای دانشجو باشد.

فاکتورهای انتخاب کیف دانشجویی

یکی از مهم‌ترین ویژگی‌هایی که باید در زمان انتخاب کیف مناسب برای دانشگاه به آن دقت کنید مقاوم بودن کیف است. کیف‌های دانشجویی به علت اینکه وسایل و‌ ابزار زیادی از جمله کتاب‌ها، جزوه ها، لپ‌تاپ و… را حمل‌ می‌کنند باید از مقاومت و‌ دوام بسیار بالایی برخوردار باشند. بنابراین در زمان خرید کیف مناسب برای دانشگاه علاوه بر زیبایی به دوام، مقاومت، جنس کیف و ابعاد آن توجه کنید.

کیف مناسب برای دانشجو

 

انواع کیف دانشجویی

کیف های دانشجویی سبک‌های متنوع و‌ مختلف فراوانی دارند. برای مثال می‌توان به انواع کوله‌ها، کیف دوشی، کیف دانشجویی کلاسیک، کیف دانشجویی چرم، کیف دانشجویی اکسفورد، کیف دانشجویی رسمی و… اشاره کرد.
امروزه طراحان صنعت مد تمامی سلایق را در طراحی های خود در نظر‌ می‌گیرند و برای تمامی استایل‌های متفاوت، کیف‌های خاصی طراحی می‌کنند.

 

پیشنهاد ما به شما:

 

در سال‌های اخیر که آمار خرید آنلاین و اینترنتی نسبت به قبل افزایش چشمگیری داشته است اگر قصد خرید اینترنتی کیف مناسب دانشجویی خود را دارید به شما پیشنهاد می‌کنیم که حتما به سایت دیوید جونز مراجعه کنید.
طراحان برند دیوید جونز بی وقفه در حال طراحی کیف‌های دانشجویی زیبا و جذاب هستند. این طراحی برای تمامی استایل‌های مختلف، کیف‌های مناسبی طراحی می‌کنند که از نظر کیفیت و شکل ظاهری زیبا و جذاب می‌باشند.

انواع کیف مناسب برای دانشگاه

ظاهر کیف مناسب برای دانشگاه

در هنگام خرید کیف دانشجویی به ظاهر کیف دقت کنید زیرا این فاکتور مهمی است. کیف برای دانشجوها، بخشی از مد و پوشش آن‌ها به حساب می‌آید. بنابراین باید ظاهری مناسب برای دانشگاه داشته باشد و با فضای تحصیل همخوانی داشته باشد. اگر ظاهر کیف برای شما از اهمیت بالایی برخوردار است با مراجعه به سایت دیوید جونز خرید برای شما خیلی آسان می‌شود زیرا طراحان این سایت معروف و معتبر یعنی سایت آنلاین دیوید جونز سلیقه زیادی به خرج می‌دهند و تنوع بالایی در این زمینه که کیف‌های دانشجویی می‌باشند که برای استفاده در دانشگاه است را شامل می‌شوند.
آن‌ها برای هر نوع سلیقه و استایلی کیف طراحی می‌کنند کهواین‌دلیل خوبی است که با دیدن انواع متفاوت کیف بتوانید، کیف مناسب استایل خود را به راحتی خریداری کنید.

سایز کیف دانشجویی

جادار بودن کیف مسئله مهم دیگری است که باید به آن نیز توجه فراوانی شود. برای مثال وجود فضای کافی برای لپتاپ در کیف لازم است. زیرا اکثر دانشجوها برای انجام پروژه‌های خود از لپتاپ استفاده می‌کنند و باید آن را حمل کنند. به علاوه این موضوع، هر فضایی برای قرارگیری لپتاپ مناسب نمی‌باشد. درون این فضا باید از ضربه گیرهای مخصوص استفاه شود تا از وارد شدن ضربه به بدنه لپتاپ جلوگیری کند.

سایز کیف دانشجویی

تعداد فضا برای وسایل دانشجویی

همان‌طور که بیان‌کردیم سایز کیف دانشجویی فاکتور مهم است که باید حین خرید رعایت شود اما باید توجه داشته باشیم که علاوه بر سایز کیف، آن باید اصطلاحا زیپ‌های زیادی داشته باشد تا شما بتوانید وسایل خود را به صورت تفکیک شده درون آن و ابزار مورد نیاز را به صورت منظم و طبقه بندی شده داخل کیف قرار دهید. علاوه بر این وجود محفظه های زیاد، باعث می‌شود وزن کتاب ها  وجزوه ها به صورت یک‌ نواخت در تمام کیف‌ پخش شود.

 

پیشنهاد ما به شما:

کوله پشتی مدل 905504

نگهداری و مراقبت از کیف های چرم دانشجویی

اگر از کیف های چرم دانشجویی استفاده می‌کنید به چند نکته دقت کنید تا کیف چرم شما زیبایی خود را از دست ندهد.
از واکس‌های مخصوص چرم استفاده کنید زیرا واکس برای چرم نوعی غذا می‌باشد و برای نگهداری از کیف لازم است.
کیف را در محل‌های مرطوب قرار ندهید. زیرا این کار باعث پوست پوست شدن چرم و خراب شدن آن می‌شود. برای مراقبت بهتر است آن را در مکانی خشک به دور از آب نگهداری کنید.
‌اگر به طور ناخواسته کثیفی یا مایعی روی سطح بیرونی کیف چرم شما ریخته شد، سعی کنید بلافاصله آن را تمیز کنید. زیرا اگر تایم طولانی روی کیف شما بماند ممکن است دیگر پاک نشود یا به سختی پاک شود و ساختار کیف چرم شما آسیب ببیند.

مراقبت از کیف دانشجویی

‌جنس کیف مناسب برای دانشگاه

کیف‌های مناسب دانشگاه هم مانند کیف‌های دیگر از جنس‌های مختلفی دارند مثل: چرم، چرم شسته، چرم مصنوعی، کتان،  پارچه‌ای، برزنتی و … که افراد با توجه به سبک استایل، سلیقه و بودجه مالی وعوامل دیگر کیف مناسب را برای خود تهیه می‌کنند.
اگر به خرید کیف چرم علاقه‌مند هستید در سایت فروشگاهی آنلاین دیوید جونز می‌توانید سبک‌های مختلف کیف دانشجویی چرم را ببینید و کیف چرم مناسب استایل خود را انتخاب کنید تا هماهنگی کامل را در استایل خود به وجود آورید.

 

پیشنهاد ما به شما:

کوله پشتی مدل 806605

‌نکات مهم خرید کیف مناسب دانشگاه

آستر داخل کیف

‌در هنگام خرید کیف مناسب برای دانشگاه باید به نکات زیادی دقت کنید زیرا قرار است آن کیف را برای مدت زیادی حمل کنید. از مهمترین نکته‌ها آستر داخل کیف است، وجود آستر محکم داخل کیف سبب می‌شود که داخل کیف عمر طولانی‌تری داشته باشد. زیرا همانطور که در مطالب فوق ذکر کردیم دانشجویان کتاب‌ها و جزوه‌ها و ابزار و وسایل زیادی را با خود حمل می‌کنند.

به آستر کیف چرم توجه کنید

سر زیپ کیف را نگاه کنید

به سر زیپ کیفی که انتخاب می‌کنید توجه کنید که سر زیپ  کیف از جنس پلاستیک نباشد کیفی را انتخاب کنید که سر زیپ محکمی داشته باشد تا با چند بار باز و بسته کردن خراب نشود و عمر نسبتاً خوبی داشته باشد. به نکاتی مثل ضخیم و محکم بودن بندهای کیف مورد پسند خود نیز توجه کنید. این موضوع علاوه بر این‌که باعث دوام بیشتر کیف می‌شود به سلامت جسمانی شما نیز کمک می‌کند زیرا ضخامت بندها باعث می‌شود وزن کیف در کل سطح شانه به طور یک نواخت پخش شود و فرد فشار کمتری را تحمل کند.

روش های تشخیص چرم اصل کیف

‌اگر قصد دارید کیف مناسب دانشگاهی خود را چرم اصل بخرید توجه داشته باشید که امروزه تشخیص چرم اصل واقعا کار دشوار و سختی است و باید دقت فروان به خرج دهید تا چرم مصنوعی را به عنوان چرم اصل به شما ندهند؛ که این تشخیص برای اکثریت غیرممکن است اما با آگاهی از چند عامل و نکته ساده میتوان خرید و انتخاب درستی داشته باشید:
‌یکی از راه های مهم و آسان شناسایی چرم اصل از چرم مصنوعی بوی آن است. اگر تا به حال بوی چرم طبیعی به مشامتان خورده باشد که تشخیص برایتان آسان و ساده است. اگر بوی چرم طبیعی را تا به حال استشمام نکرده‌اید بوی چرم طبیعی رایحه حیوانات را دارد و به هیچ عنوان بوی پلاستیک نمی‌دهد. البته شایان توجه است که امروزه در بسیاری از فروشگاه‌ها و مغازه‌ها با واکس‌هایی که قدرت از بین بردن بوی پلاستیک را دارند بوی پلاستیک را از بین می‌برند و با این کار تشخیص را برای مشتریان خود سخت می‌کنند.

کیف‌های دانشجویی دیوید جونز

‌برند دیویدجونز انواع و اقسام کیف را در سبک های متنوع تولید می‌کند و به دلیل محبوبیت و مرغوبیت کیف‌ها طرفدارن زیادی دارد. اکثر کیف‌ها در دو الی سه رنگ بندی هستند که به علت مناسب بودن طراحی آن برای محیط اداری و رسمی  رنگ‌های تیره دارد مانند مشکی، قهوه‌ای، عسلی دارند. استفاده از زیپهای و یراقهای خوب که در ظاهر کیف نیز تأثیر بسیار زیادی دارد زیبایی کیف را دوچندان کرده و موجب افزایش کیفیت کار نیز در نهایت می‌شود.
این برند با استفاده از آسترهای مرغوبی که بسیار ماهرانه و خیلی ظریف درون کیف می دوزد باعث شده که آستر ها به راحتی پاره نشود و عمر کیف بیشتر شود.
کیف‌های مناسب دانشگاه برند دیوید جونز به گونه‌ای طراحی شده که  برای تمامی وسایل و کتاب‌های دانشجویان نیز فضا در نظر گرفته شده که می‌توانید از هر فضای کوچکی نهایت استفاده را ببرید، در برخی از طراحی‌هایشان حتی برای مداد و خودکار هم فضایی مانند جامدادی در نظر گرفته‌اند.

‌کلام آخر

دانشجویی یکی از بهترین دوران زندگی هر آدمی است و با کلی اتفاقات شیرین همراه است. اگر به دنبال کیف مناسب برای دانشگاه می‌گردید، می‌توانید به فروشگاه دیوید جونز مراجعه کنید و کیف چرم برند و با کیفیت تهیه کنید. قرار است برای مدت طولانی کیف را نگهدارید پس بهتر است یک کیف جادار و با کیفیت بخرید و زیاد خود را اذیت نکنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *